Tanım

i-nit® Puls Plazma Nitrürleme SistemleriFIRIN ÜRETİMİ ve PROSES DESTEĞİ

2016 yılından itibaren fırın üretimi ve tesis kurulum/destek hizmetleri de vermeye başlayan İstanbul Isıl İşlem, i-nit® markası ile, sıcak duvarlı, soğuk duvarlı ve laboratuvar ölçekli fırınlar ile nitrürleme fırını ihtiyaçları için de yerli bir alternatif olarak pazarda yerini almıştır.

i-nit® Puls Plazma Nitrürleme Sistemleri

Düşük işlem sıcaklıkları, bölgesel sertleştirme olanağı, yüzey metalurjisini ayarlayabilme esnekliği, sessizliği, çevre dostu özelliği, tekrarlanabilirliği, vakum fırınlarında yapılmasının avantajları ve çevre-kullanıcı dostu özelliği ile Nitrasyon alanında önemli üstünlükleri olan Plazma Nitrürleme Fırınlarını 2019 yılına kadar sadece kendi ihtiyaçları için üretmekte olan firmamız i-nit® markalı ilk Puls Plazma Nitürleme fırınını 2020 yılı Mayıs ayı itibari ile tamamlayarak piyasaya sunmuştur.

i-nit® Plazma Nitrürleme Fırınlarında; birkaç gramdan birkaç tona kadar değişik ağırlık ve ebatlardaki parçalara uygulanabilen Plazma Nitrürleme/Nitrokarbürleme işlemi ile, paslanmaz çelikler ve dökme demirler dahil her tür demir esaslı malzemeyi kolaylıkla nitrürlemek mümkündür. 

İstanbul Isıl İşlem A.Ş., 25 yıllık Plazma Nitrürleme/Nitrokarbürleme alanındaki bilgi birikimi ve deneyimini i-nit® markası ile ürettiği fırınlarla hizmete sunmaktadır.

i-nit® Plazma Nitrürleme Fırınları; kolay kullanıcı arayüzü ile PLC kontrollü olarak çalışmakta, hazır  programlar sayesinde müşteri ya da iş bazında standart üretimler yapılabilme olanağına sahiptir. Bunun yanı sıra i-nit® Plazma Nitrürleme Fırınları tamamen manuel ya da yarı otomatik çalıştırma seçeneklerine de sahiptir.

İşlemler sırasında ya da proses tasarımı sürecinde kullanıcının ihtiyaç duyacağı destek için İstanbul ısıl İşlem A.Ş. 25 yıllık deneyimi ile de müşterisinin her zaman yanında olacaktır.

i-nit® bir İstanbul Isıl İşlem A.Ş. markasıdır.

 

 

 

???