Kapsam

i-nit® Puls Plazma Nitrürleme Sistemlerii-nit® Puls Plazma Nitrürleme Sistemleri

Fırın Ölçüleri ve Kapasiteleri

Plazma Nitrürleme fırınları, oldukça esnek sistemlerdir. Fırın ölçüleri ve kapasiteleri müşteri talebine göre tasarlanabilmektedir. Tüm vakum fırınlarında olduğu gibi bu fırınlar da çoğunlukla silindirik tipte üretilmektedir.

Firmamızda laboratuvar ölçeğinden (çap 300x300 mm/50 kg/15 kw) büyük endüstriyel ölçeklere kadar (çap 1600x2500 mm/3000 kg/ 300 kw) fırınlar üretilebilmektedir.

Isıl işlem tesislerinde fırınlar kadar önemli diğer bir başlık ise ısıl işlem hazırlık ve destek konularıdır. İstanbul Isıl İşlem A.Ş., özellikle Plazma Nitrürleme ve Nitrokarbürleme alanında bu başlıklarda da hizmet vermektedir. Plazma Nitrürleme tesis tasarımı, işleme hazırlık, işlem sonrası kontrol ve laboratuvar sistemleri konularında danışmanlık ve kurulum çalışmaları faaliyetlerimiz  arasındadır.

Talep edilen özelliklere göre proses tasarımı, deneme üretimlerinin takibi ve eğitim başlıkları da müşterilerimize sunulmaktadır. Böylece üretimin içerisinde sadece belirli parçalarda ihtiyaç duyulan plazma nitrürleme işlemi için detaylı bilgi ya da mühendislik hizmetlerini firmamız sunmakta, müşterimiz yalnızca bir üretim makinası olarak fırınları kullanabilmektedir.
İhtiyacınıza göre tasarlanacak sistemler için bizi aramaktan çekinmeyin.

i-nit® bir İstanbul Isıl İşlem A.Ş. markasıdır.

 

 

 

???